BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 15952032
nr 1595 2032
Bordslampor
Ett par, "Lampina", Eichhoff-Werke, Halogenlampa, Västtyskland, 1970-tal, Teleskoparm. Höjd: 23 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 januari 2024
kl 18:56:40
29/1 17:55:48
29 jan
50/60/70-tal
Läs mer om 50/60/70-tal